Dekorácie do detských izieb

Drevený lunárny kalendár Over time Janodvo francúštine

VýrobcaJanod
DostupnosťSkladom
29,99 €

Drevený meter na stenu Sophie la Girafe Janoddekorácia

Drevený meter na stenu Sophie la Girafe Janod dekorácia
VýrobcaJanod
DostupnosťSkladom
26,99 €

Drevený vešiak so zvieratkami Sophie la Girafe Janoddekorácia

Drevený vešiak so zvieratkami Sophie la Girafe Janod dekorácia
VýrobcaJanod
DostupnosťSkladom
19,99 €

Môj prvý odtlačok ručičky alebo nožičky Kaloov darčekovom balení

Môj prvý odtlačok ručičky alebo nožičky Kaloo v darčekovom balení
VýrobcaKaloo
DostupnosťSkladom
16,99 €

Plyšový medveď v guli Kaloo10 cm so zlatou hviezdou pre najmenších červený

Plyšový medveď v guli Kaloo 10 cm so zlatou hviezdou pre najmenších červený
VýrobcaKaloo
DostupnosťSkladom
11,99 €

Plyšový medveď v guli Kaloo10 cm so zlatou hviezdou pre najmenších biely

Plyšový medveď v guli Kaloo 10 cm so zlatou hviezdou pre najmenších biely
VýrobcaKaloo
DostupnosťSkladom
11,99 €

Drevené písmeno Z Clown Letter Janodlepiace 9 cm žlté

VýrobcaJanod
DostupnosťSkladom
1,99 €

Načítavam odporúčané kategórie

Detský úsmev je pre nás tým najdôležitejším. Preto sme v roku 2012 začali predávať hračky. Za posledných 5 rokov sme vďaka nim potešili tisícky detí na Slovensku aj v zahraničí.

Krátko po otvorení nášho internetového obchodu sa k nám pridali aj traja Mackovia. Súrodenci Oli, Bruno a Mila vyskúšali snáď každú jednu hračku, ktorú u nás predávame. Vôbec ich nešetrili. Oli je malý dobrodruh a miluje hračky na kolieskach. Jeho doménou sú trojkolky, kolobežky, odrážadlá aj korčule.

Brunko sa rád šmýka a rád trávi čas na svojom domácom ihrisku. Je hlavným testovačom pre šmykľavky, detské domčeky, hojdačky a pieskoviská. Miluje varenie a svojich súrodencov vždy prekvapí maškrtou, ktorú ukuchtí. Nie je preto divu, že otestoval všetky naše detské kuchynky. No a napokon je tu Mila, naša „šikulka“. Len pri hre sa naučila plynule po anglicky a už teraz cvičí francúzštinu. Mila má najradšej didaktické hračky, puzzle, detské stavebnice a bilingválne hračky.

Všetci naši Mackovia milujú rozprávky! Máša a medveď je stálica, pri ktorej sedia všetci traja s kakavkom v jednej ruke a vianočkou s medíkom v druhej. Princezné z rozprávky Frozen, Ľadové kráľovstvo milujú všetky zvieratká v lese. Ešte šťastie, že máme aj hračky s rozprávkovými motívmi pre chlapcov aj pre dievčatá.

U nás nájdete len hračky od prémiových značiek prevažne z krajín Európskej únie. Vaše dieťa očaria drevené hračky Janod s francúzskym dizajnom aj kvalitné hračky od špičkových výrobcov, ako Smoby, ktorého sme zároveň oficiálnym partnerom, BIG či Educa. Najmenšie bábätká si zas zamilujú mäkučké hračky od Kaloo. Mila, Brunko aj Oli odporúčajú!

Kvôli vášmu pohodliu sme zjednodušili proces objednávky a platby. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu objednávku!